Nagyon formás kedves kis készülék , különösen a színe tetszett meg a feleségemnek, akinek vásároltam. Ő, bár használja és élvezi az intetnet előnyeit a laptopján, tabletjén, de telefonbanragaszkodik a kocsi, hagyományos nyomógombos Nokiájához.
Szép, jó formájú kis telefon
nem volt
Azt kaptam amit egy NOKIA telefontól vártam,könnyű kezelhetőség, jó ár-érték arány
jobb a kamerája, mint gondoltam
nem voltak negatív tapasztalataim
az első három nap alatt szinte naponta tölteni kellett, de ezek után már csak1-2 hetente.
Könnyen kezelhető.
Minden a legnagyobb rendben a termékkel . Köszönöm a gyors kiszállítást is ! :)
Nincs negatív tapasztalatom eddig . :)
Jól működik
Elégedett vagyok
Olcsó
Nincs
Ez más a sokadik Nokia 230-as telefonom. Az "előregedésen" kívül nem volt problémám vele.
Könnyen kezelhető.
A süllyesztett billentyűzet.
Ugyanolyan mint az eredeti, tökéletesen működik
Rosszak. Nehézkes a kezelése. Az akumlátor fél napig, azaz 12 óráig bírja.
Lehet vele telefonálni.
Ormótlan, nehézkes kezelés, rossz akumlator.